| lauraolivia a întrebat:

DAU FUNDITA. Mi-a fatat acum 3 zile si mie cateaua rottweiler 6 catelusi dar azi am observat ca catelusii au nasul asa roz(jumate negru. jumate roz) altii mai mult altii mai putin... dar nu inteleg de ce.ca eu am imperecheat-o tot cu rottweiler. oare raman asa.sau se schimba culoarea nasului? urgent.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
8 răspunsuri:
| Tourniquet a răspuns:

Http://www.adoptiicaini.ro/......75x431.jpg Uite un puiut ROTWAILLER, nu are nasucu' roz?

Stati linistita, asa o fi, sunt noi nascuti.

Daca vrei sa fii sigura du-te la un veterinat :x

Bye :-*.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Nu inteleg de ce iti faci griji daca stii ca imperecherea a avut loc cu un mascul de aceiasi rasa.

| Xonia a răspuns:

Poi ei sunt mici
Nu te ingrijora o sa se schimbe culoarea
Bafta
fundita?batting eyelashes

| BountyLoverXD a răspuns:

Eu cred ca se schimba, poate asa ii la pui

| BountyLoverXD a răspuns:

Nu stiu ce sa zic am cautat imagini cu pui de rottweileri, dar niciunul nu avea nas pe jumatate roz, consulta un veterinar

| Didii15 a răspuns:

Catelusii cei mici sunt ca si oky copiilor isi schimb culoarea cu timpul.:*

Ei acum sunt mici si il au roz.cand vor mai creste il vor avea negru:* Si eu am avut tot la fel.si acum cei 2 catei au nasul negru
Nu'ti face grij:*

fundita?big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa au puii. Dupa ce creste o sa aiba nasucu' negru.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce faci cu ei?