| AnemonaP a întrebat:

Pisica dupa cate luni mai naste dupa ultimii pisoi?

4 răspunsuri:
| antonius74 a răspuns:

In urmatorul sezon de imperechere este deja pregatita happy
altfel zis, poti avea pisoi in fiecare an sau, cu putin "noroc", uneori dupa doar 2-3 luni...

| DoarOana a răspuns:

Eu am acasa 4 femele si mi-au mai trecut multe altele prin mana! De obicei pisicile fac pui de 2 ori pe an (primavara si toamna).
Daca sa zicem ca pisica ta ar fi nascut in mai nu fii surprinsa daca vei gasi alti pui la inceputul lui august! Eu am patit asa ceva anul acesta si nu mi-a venit sa cred!

| vilmaristul a răspuns:

Dupa ce termina de alaptat la urmatoarea perioada de imperechere;

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
La două luni după ultima generație de pui aduși pe lume se poate împerechea.
Pa, pa.