| Edynnn a întrebat:

De ce ai nevoie să devii dresor și ce vârstă trebuie să ai? Ms mult

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Te referi la un om sau la un animal de casa?

| sadrian46 a răspuns (pentru darrio2007):

Se referă la el, partea de animal din om.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Te referi la tine, partea de animal din om.
Că dacă nu, rămâi animal sălbatic. Copii care au fost crescuți de animale în pădure, așa rămân. Dresarea dodoloață începe la școală.

| Lioana a răspuns:

Dresarea (adica educatia) se incepe din primii ani ai copilăriei. Imediat ce incepi sa umbli si sa vorbesti.
Dar daca vrea sa te dreseze o fata inseamna ca vrea sa te schimbe in asa fel incat sa fi pe placul ei. Nu are legatura cu varsta.

| IceRope a răspuns:

Nu contează vârsta. Ai nevoie doar de un televizor bun și să urmărești constant emisiunile de știri msm.

| Scorillo a răspuns:

De ceva minte... dar nu e cazul,