| RedNose a întrebat:

De ce ai nevoie ca sa devii dresor canin?(varsta etc.) Ms mult:*:*

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| KissStarDee a răspuns:

Pai e bine sa dresezi cainele de mic 3 luni, cam asa, recompensa pentru trucurile facute, sa simta ca ti-e drag sa lucrezi cu el si tu poti incepe cu meseria de dresor canin pe la 18-19 ani, oricum nu e bine sa il duci la dresor, te vei simti prost ca nu e munca ta, in fine, succes!

| Sconcsiş a răspuns:

De curaj, de bunavointa, de rabdare, si de putin salam

| RedNose explică:

Eo mah refeream la alcevabig grin am intzeles ca exista un curs de dresaj canin; dupa terminarea acestuia cu rezultate bune primesti ceva la mana cu care poti sa te angajezi ca dresor la scoli de dresaj. Oricum multumesc mult pentru rasp!:*:*love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De un caine, poti sa dresezi un caine si la 3 ani dar si la 99 de ani.