| iuly_6790 a întrebat:

De ce pisica mea miauna de fiecare data cand ma uit la ea? Asa a facut de cand era pui. laughing
Azi cand am venit de la scoala i-am dat niste mancare si dupa aia m-am asezat in pat si am vrut sa vad daca se uita la mine si cand ni s-au intersectat privirile ea a inceput sa miaune dupa care a sarit in pat si nu mai ma lasa in pace laughing Credeti ca e posedata sau vrea doar sa ma violeze?

Răspuns Câştigător
| fℓαviiαα a răspuns:

Eu cred ca e foarte atasata de tine big grin nu-ti fa griji, asa face si pisicu meu si e chiar foarte dragalas sa il aud cum miauna.happy

8 răspunsuri:
| Alinna20 a răspuns:

Daca face asa de cand ers puisor inseamna ca ii place sa se joace si sa miaune sa nu iti faci griji asta e comportamentul eiwinking

| Bogdan19999 a răspuns:

Sigur nu te va viola, si nu e nici posedata...

| Passionlove a răspuns:

Este foarte atasata de tine, asta e clar. Pentru ea esti ca si o mamica pentru ca o ingrijesti, ii dai de papica, te joci cu ea. Sunt foarte dragalase. Sa te bucuri cat mai mult de ea :*.

| sweetcupcake97 a răspuns:

Mai bine sa mieune decat sa fie mut. Asa ca bucura-te laughing

| AnKuTsSa a răspuns:

Stiu eu am si eu aceeasi problema, sa stii ca este in calduri, si pisica mea este la fel si noaptea miauna si isi ridica fundu in suslaughing habar n-am ce sa i fac amea a mai avut si o sa-i treaca in maxim doua saptamani. Sper ca te-a ajutat raspunsul meuu:*:*:*

| barbrastreisand a răspuns:

Zi merci ca nu latra. Atunci trebuia sa iti faci probleme.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca te iubeste

| Bianca_7931 a răspuns:

Stai linistita. poate fi doar foarte alintata,atasata de tine. Poate ca vrea sa te faca prin mieunatul ei sa o mangai, sa o alinti, sa te joci cu ea. Ele de obicei sunt foarte alintate si jucause. Probabil vrea sa se joace :* FUNDITA?batting eyelashes