| Anonim1276 a întrebat:

Salutare,
nu stiu exact daca pisica mea e afata. Dar ea de fiecare data dupa ce mananca mancare speciala pentru pisici, si eu mananc ceva mai bun de exemplu salam vine la mine si miauna. Nu are sfarcurile chiar un roz intens. Vine la mine si vrea sa fie mangaiata. FUNDA!

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Atat pisicile cat si motanii au sfarcuri, nu te mai uita la asta ca nu conteaza si nu poti sa-i aflii sexul.
Tu trebuie sa o intrebi pe mama sau tatal tau, sa-ti spun ce-i pisica, ca ei stiu sigur ce sex are!

Răspuns utilizator avertizat
| Violleta2022 a răspuns (pentru Anonim1276):

De unde stii?

| Staif a răspuns:

Toate mâțele se alintă, vor toată atenția și vor ce este mai bun, indiferent că e fată sau băiat.