| Vasi321 a întrebat:

De la ce varsta mananca puii de beagle?

7 răspunsuri:
| FulgerMQ a răspuns:

3,4 luni

| RedNose a răspuns:

Dupa 4-6saptamanihappy

| EdiC a răspuns:

De la 3 luni

| Vasi321 explică:

Problema e ca un prieten are 3 catei de dat si au doar 2 saptamani ii da din cauza ca i-a furat cineva cateaua cu restul cainilor si nu mai are ce sa faca cu iei si ma gandesc daca as lua unu ar trai daca i-as da lapte cu siringa sau biberonu?

| ReeBii a răspuns:

Ori ceine trebuie sa stea cu mama pana la 2-3 luni, pentru a putea fi alaptat. Dupa 3 luni poti sa-l iei si sa il hranesti. poti sa-i dai lapte, dupa bobite pentru catei, mai mici.Cainii Begle sunt foarte afecuosi.Ei vor sa manance ce mananci si tu! Felicitari ca ai un asemenea caine! Funda?

| Vasi321 explică (pentru ReeBii):

Problema e ca are un prieten 3 catei de dat si au doar 2 saptamani ii da deoarece i-a furat cineva cateaua cu restul puilor si nu mai are ce sa faca cu iei si ma gandeam daca traiesc daca le-as da lapte cu siringa sau biberonu