| alinutzy19 a întrebat:

De la ce varsta poti sa te angajezi? si ca ce?

Răspuns Câştigător
| Ramonaaaa a răspuns:

Poti sa te angajezi de la varsta de 16 ani insa incepand de la 14 ani poti sa incepi sa imparti pliante, joburi de astea usoare happy.

5 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

Pai daca esti fata, de la 18 happy sau putin mai devreme, cu juma' de norma. nu stiu ca ce. Si prin mai devreme vreau sa spun 17 ani happy am incercat si eu la 15, dar nu merge crying
nu stiu ce sa spun ca ce poti tu sa te angajezi. Eu as accepta si caratul pietrelor sau lemnelor, pentru ca la fizic stau bine, si am destula forta, asa ca nu as refuza, daca as fi platit binisor.
funda?

| PetreConstanta a răspuns:

Totul este sa-ti placa munca Sa-ti placa sa ai banii tai sa nu depinzi de altul pentru o prajitura Te pup

| LonelyLoner92 a răspuns:

Pai, pe timp de vara, te poti angaja ca ospatar si in general, trebuie sa ai minim 16 ani.

Răspuns utilizator avertizat
| alin_6113 a răspuns:

De la 18 ani cu experienta in orice domeniu posibil.
dar si de la 20 de ani daca cauti de 2 ani