| Aştept a întrebat:

De unde as putea sa-mi iau un papagal Micul Alexander?

Răspuns Câştigător
| ioana100 a răspuns:

Sa nu-ti iei din petshop,acolo sunt papagali batrani,bolnavi,insalbaticiti,tristi si cu un pret dublu decat unul sanatos! le este foarte greu,in pet shop-uri vanzatorii vor sa vanda cat mai multa "marfa",astfel majoritate pasarilor isi pierd perechea,la papagali acest lucru este foarte importat,niciodata nu trebuie despartiti,mai bine cumpara de la un crescator care are pui crescuti la mana, astfel sunt blanzi, daca il cumperi de pui nu il vei despartii de perechea lui petru ca nu si-a facut-o si astfel va simplificati amandoi situatia.Mult succes!

4 răspunsuri:
| klau95 a răspuns:

In supermarketuri cum ar fi cora, auchan, billa.etc. dar asta daca esti din Bucuresti si gasesti intre 2-5 mill, e foarte destept.Bafta!

| symy_1713 a răspuns:

La crescatori. Gasesti pe internet destui.
Succes!

| anutza a răspuns:

Daca esti din Bucuresti gasesi la Zomania happy

| AlinPlaya a răspuns:

Iesi pe strada si gasesti cati vrei