| Nicoleoficial a întrebat:

De unde îmi pot lua un Yorkshire în Constanța? Până la pretul de 1200.Am mai pus întrebarea o dată dar am scris-o greșit și nu am primit răspunsuri care să-mi zică

1 răspuns:
| Vikaa a răspuns:

In Constanta se gasesc pe net, dar nu se gasesc canise.Mai bine cumperi de la o canisa, cei cumparati de pe OLX sau Lajumate sunt caini cu defecte genetice, fiind mici si firavi, mor repede.
Intra pe https://www.facebook.com/groups/213189682221887/ Este grup ok si poti sa te inscrii si sa intrebi cine vinde pui, de preferat intreaba daca stiu vreo canisa.