| Doarunaltutilizator a întrebat:

Lume.
Am senzatia ca Angycut are dreptate cu privire la problemele site-ului,am remarcat si eu niste erori cand am vrut sa pun o intrebare nu azi ci in alta zi pai am scris o intrebare am vrut sa o public si cica nu am selectat categoria si am facut asta, am dat pe conversatie si a doua oara cand am vrut sa public iar intrebarea categoria conversatie, pur si simplu a disparut, nu o mai gaseam si in alta zi am vrut sa public o intrebare si de fiecare data cica am gresit un cuvant si de fiecare data cand am dat sa public intrebarea imi aparea tot asa si era mereu acelasi cuvant gresit. Ceva ciudat se intampla cu site-ul asta de la un timp si am remarcat si inactivitate.
Spre exemplu ultima intrebare pe care am pus-o ieri nu a primit nici un raspuns si la celelalte doua intrebari erau raspunsuri putine, stiu ca oamenii au si alte treburi si au si alte hobby-uri in afara de TPU, am si eu nici nu stau mereu pe site dar totusi.
Voi ce ziceti?

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

La mine se schimbau greu paginile si asteptam mult pana se publica raspunsul dat de mine sau dupa ce dadeam click pe o notificare aparuta recent.Ma saturam de asteptat.Dar vad ca s-a reglat.

| Doarunaltutilizator explică (pentru darrio2007):

Acum e bine functioneaza normal.

8 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Ma enerveaza ca sunt corectat, eu tastand corect si am primit cand sa postez un raspuns : '' Riscati sa aveti contul suspendat pentru nerespectarea gramaticii''. Daca tastez ''stai'', imi ia automat ''sa-i'' si tot asa, hazna ajunge si TPU-ul!

| Fatamuntilor a răspuns:

Cica sunt probleme la site.
Inactivitate... lumea e in vacanta, nu se priepe sau pur si simplu s-a saturat de site.

| Doarunaltutilizator explică (pentru Fatamuntilor):

M-am gandit si eu la astea astea nu s-au intamplat azi ci in zilele trecute.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

The Rock says.I don't f.ink care.
Poti sa raspunsi,poti sa pui intrebari daca dai doua refresh-uri,lumea e in vacanta, nu-s asa mari probleme, nu mi pasa, nu ma dereanjeaza, bla bla.

| NyctophobicGhost a răspuns:

Nu-i adevarat, site-ul functioneaza chiar foarte bine!
Bine, nu-i guvernat de Alexandra, Maria, Elena, Cristina etc.
Un user spunea ca e doar un mosneag la butoane(ala cu care a intrat el in conflict), restul numelor de fete sunt puse asa ca sa provoace erectii.
Te simti mai OK cand stii ca ti-a sters intrebarea o femeie, pentru ca de mici luam tatze la mozolit.
Cum sa va explic, ca oricum nu intelegeti.Cand iti aduce un chelner mancarea cu ditamai firul cret in farfurie, il strangi de gat, chemi toate organele competente si nu te lasi pana nu inchizi localul.
Daca e o fata, yea, eh, ii zambesti, o ierti ca poate cine stie, in imaginatia ta de bou ai impresia ca s-o inghesui asa rapid intr-o scara de bloc pentru ca, deh, i-ai facut o favoare.

Who give a fyck about your problem?

| Doarunaltutilizator explică (pentru NyctophobicGhost):

Inteleg ce vrei sa spui ai dreptate.
Acum e totul bine site-ul functioneaza normal din nou, nu mai e nici o problema.

| alexia29 a răspuns:

Ca ai mare dreptate! laughing Exact asta mi s-a intamplat mie acum 5 min