Întrebare recomandată | Horiatud a întrebat:

De unde pot cumpara un filtru extern cu lampi uw ieftin pentru un acvariu de 240 litri? Pe internet

4 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Pentru un bazin plantat Uv-ul nu e chiar bun, distruge atat organismele daunatoare, alge, fungi, bacterii din descompunerea mancarii etc., dar distruge si organismele bune, cele care ajuta la ciclarea si imbogatirea biologica a apei, este bun doar pentru un acvariu steril.

| IuliiChiştooc a răspuns:

Cauta pe olx, tocmai.ro. Poate gasesti, sunt tot felul de chestii pe acolo!
#Good #Luck!

| EDITZZU a răspuns:

Http://secondhandaz.ro/cautare/filtru%20extern%20acvariu poti cauta pe olx (mercador) tocmai.ro Funda?

| asdfasd a răspuns:

Nu stiu exact raspunsul, dar am auzit ca este cineva pe www.redzmax.com care te-ar putea ajuta. Baftă