| EuEuEu_6779 a întrebat:

De unde pot descarca melodii cu tot cu videoclip

3 răspunsuri:
| UnicornulFericit a răspuns:

De pe Youtube...Prima data descarca YouTube Downloader,aopi tot ce trebuie sa faci este sa intri pe Youtube,sa gasesti melodia pe care o preferi,sa copiezi URL-ul si sa il introduci in Youtube Downloader.
Asta e tot, sper ca ti-am fost de folos, funda?

| ZEU93 a răspuns:

Prima varianta youtube cu programul vdownloader si sa setezi pe Mp4 sau Video, sau de pe www.fisierulmeu.ro dar acolo downloadarea este limitata :)

| marianna17 a răspuns:

De pe YouTube folosind programul YouTube Downloader sau de pe FisierulMeu.ro