| rebekka11 a întrebat:

De unde pot face rost de sims3 fara a mai da banii pe el sunt disperata de la un timp de vreme am tot downloadat tot felul de sims-uri sperand ca este sims 3 imi trebuie o locatie sigura de unde el pit lua caci am bagat si numai virusi in calculator. Va multumesc pentru intelegere!

3 răspunsuri:
| PikaRawrr a răspuns:

NU AI CUM...totul se plateste (ca joc) deci il iei de oriunde cu 2 milioane sau 1 milion jumate straight face

| rebekka11 explică:

Cum asa o vecina de la mine il are si a zis ca il are de pe the files l-am downloadat dar nu mertge sa il instalez.

| bubulina108 a răspuns:

Eu am jocul original. am postat si eu o intrebare despre el... deoarece mie nu imi merge sal reinstalea dupa ce l-am instalat odata. si eu sunt disperataaa. am dat pe el un milion 600 crying