| Izzabella a întrebat:

Acum ceva timp, am instalat sims3 pe laptop, dar laptop-ul trebuie dus la reparat.

Daca dezinstalez sims3 de pe laptop, pot sa-l instalez iar pe calculator, folosind aceelasi cod(produce key)?

2 răspunsuri:
| Strepix a răspuns:

Da nu inteleg de ce trebuie sa il stergi? Salveaza-l intr-un local disk si salvarile la fel si le ai daca reinstaleaza windows-ul sau iti schimba placa de baza deoarece hardul este a tau.

| StefanVLY a răspuns:

Buna Izzabella, da poţi să-l instalezi din nou, pentru că product key-ul rămâne acelaşi, aşa e la majoritatea jocuriilor. big grin