| Stef29 a întrebat:

Salut tuturor! Cu ce as putea sa imi fac suvite temporare? [Inafara de spray, vopsea, nuantatori]. Cineva mi-a spus ca pot face cu indigo colorat. Astept sugestii! Fundita pentru cine ma ajuta!

Răspuns Câştigător
| Alle57 a răspuns:

Se pot face am inteles si cu hartie creponata care o uzi si o aplici pe parul ud. dar ai grija daca o sa faci asta pentru ca acea culoare din hartie te va murdari pe maini. incearca sa ti le protejezi cu ceva manusi.

2 răspunsuri:
| PandAndreea a răspuns:

Eu stiu cu pamblici, le iei in culoarea pe care o vrei, le uzi si iti faci varfurile. Funda?

| Tringlo a răspuns:

Poti incerca hair chalking, cu bucati de pastel. Uite un video:
http://www.youtube.com/watch?v=NoBnzbOALTs

Daca ai parul deschis la culoare s-ar putea sa mearga si cu colorant alimentar.