| Syntex a întrebat:

De unde sa adopt in Galati un catel? Stiti vreun adapost in oras?

Răspuns Câştigător
| OtySt a răspuns:

Http://www.adoptiicaini.ro/cat/galati/
http://www.adoptiicaini.ro/centre-de-adoptii/ aici cauti adapostul dorit.
mult succes in alegerea cainelui si daca ai intrebari poti intra pe http://alldogslover.blogspot.com/ sau sa-mi trimiti un mail pe adresa alldogslover@yahoo.com

3 răspunsuri:
| Oanny a răspuns:

Am salvat ieri un catel, era sa fie omorat.Eu deja am un husky si o pisica si nu pot sa am grija si de el.Te-ar interesa? onutza4ever95 id meu

| Fartie a răspuns:

Http://www.adoptiicaini.ro/cat/galati/ sper ca te-am ajutat FUNDA?

| annaZz a răspuns:

Http://www.cateidevanzare.ro/ -gasesti catei cu acte in regula si ti-l aduce acasa. Mai sunt site-uri (gen tocmai.ro sau petonline.com ) cu catei parasiti, pe care stapanii nu ii mai vor. Din Galati, nu stiu, insa vad ca transportul e gratuit din cate am citit, deci e destul de convenabil. Sper sa gasesti si sper sa te fi ajutat! Poate o sa faci un catel mai fericit!