| pkroxy a întrebat:

Ziceti`mi si mie un adapost de animale in militari va roghappyas vrea sa adopt un catel... dau fundita pentru adresa

Răspuns Câştigător
| LoveNiki a răspuns:

Mihaidavidoglu1954 si cainii fara rasa nu e vaccinat, sanatos etc?

2 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Vrei să faci o mare prostie!
Dacă vrei un câine, trebuie să cumperi un câine, de o rasă anume, de pui și să îl dresezi, cât de cât, să nu facă în casă șamd.
Câinii "de rasă", sunt sănătoși, vaccinați etc!

| pkroxy explică:

Un catel (adica pui)nu tin neaparat sa fie de rasa, am avut un maidanez care era foarte curat si cuminte.
concluzie: orice caine e frumos in felul lui si poate fi dresat