| DJLOTUS a întrebat:

Deci, azi mi am luat mare peste Betta, cu vreo 10 neoni și 1 sanitar. A fost fun.Acvariul era amenajat de o săptămână, ciclat, aranjat, cu temperatura 26 de grade, filtru, loc de ascuns, ce mai. Azi după ce i am cumpărat și s au aclimatizat, am zis sa ii bag în acvariu. A fost tare drăguț. Acum la 4 ore după, neonii și sanitarul fac curse pe rand, în timp ce bettaul sta la suprafață apei, între filtru și încălzitor și plutește plictisit pe acolo. E viu, normal, am verificat, dar pare cam apatic. E normal, sau îmi fac eu filme în cap?

Răspuns Câştigător
| CubRubikk a răspuns:

Este complet normal! asta am crezut si eu prima data dar m-am informat si e complet normal.zi fainahappy!