| Kassie a întrebat:

Deci: buna! Este o intrebare cam stupida, asa ca astept orice fel de pareri, deci nu va sfiiti. As vrea sa ma apuc de scris o carte si va cer parerea: cum e mai avantajos, sa o scriu in word, pe laptop sau sa o scriu intr-o agenda groasa?

Răspuns Câştigător
| ioana100 a răspuns:

Eu as fii tentata sa scriu intr-o agenda/caiet,poti oriunde sa scrii,afara, in natura, sa iti vina inspiratia, nu neaparat sa fii legata de laptop.O carte se scrie in luni/ani, ar fi pacat sa nu valorifici timpul, care nu ai un computer la indemana...

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| iRobby a răspuns:

Salut, cred ca am raspunsulwinking Eu iti zic sa scrii cartea pe laptop numai daca ai unul bun, performant pentru ca il poti lua cu tine in natura, in aer liber unde ai mai multa inspiratie. Desi poti sa scrii si intr-o agenda dar acolo vei mai gresi si va fi greu sa rescriiwinking Oricum mai bine scrii unde iti este tie mai bine happy

| JnY a răspuns:

Niciodata nu se incepe o fraza cu "deci "laughing. Indicat ar fi sa o scrii intr-un caiet/agenda, pentru ca in laptop nu stii ce virus poti lua si poti ramane fara "opera"sau "munca"ta, ai grija si bafta!

| SweetyღGirl a răspuns:

O poti scrie intr-o agenda, caiet, orice iar apoi sa o trimiti la un centru de editura.Succes!