| Al33 a întrebat:

Deci ...cineva nu conteaza daca e baiat sau fata in fine :-J tot tr mass-uri pe mess pe care eu nu le primesc dar prietenii mei le primesc.nu stiu ce sa cred credeti ca ma are la o sectiune d'aia "prosti/proaste";"idioti/idioate"? voi ce credeti sau daca nu credeti asta altcevqa ce ar putea >fii:?straight facestraight facestraight facesadsad scuze de categorie

Răspuns Câştigător
| StupidLover a răspuns:

Exista posibilitatea sa te aiba la anti masswinking

4 răspunsuri:
| GenetiX a răspuns:

Draga mea, e un animal. Ai ales bine categoria. laughing
Ce intrebari...
1. Pune-ti un status si asigura-te ca-l poate vedea.
daca nu-l vede nu te are in lista. daca-l vede esti in alta categorie. Si ce? Te framanta asta?

| UNfriendLY a răspuns:

E posibil ca el/ea sa te fi sters din lista lui happy asadar tu nu primesti masurile lui/ei happy sau... te respecta si te-a bagat la un grup gen antimass happy

| Simpatic a răspuns:

Pai daca tu nu le primesti, inseamna ca nu il ai in lista si nici el pe tine; ce e asa de greu...

| Gabi_1362 a răspuns:

Poate sa te aiba in alt grup. happy
Sau te are la ignorrehappy.