| Individul_7822 a întrebat:

Sunteti de acord cu mine ca ar trebui infiintata o noua categorie: Intrebari idioate? Is unele intrebari proaste pe care le vad aici si ma gandesc...:oare is chiar prosti sau se prefac?

Răspuns Câştigător
| adddaa a răspuns:

Intr-adevar, exista intrebari idioate. Dar chiar daca ar fi categoria asta, nimeni nu si-ar pune intrebarea la „Intrebari idioate" happy (poate daca utilizatorii ar putea face clasificarea intrebarii si s-o trimita la categoria asta big grin)

4 răspunsuri:
| Alyra a răspuns:

Ar fi o idee destul de bună, dar are dreptate şi adda: nimeni n-ar fi de acord să-şi catalogheze întrebarea ca fiind idioată, dar categoria s-ar putea numi de exemplu: Oameni plictisiţi&întrebări fără logică

| Andrei233 a răspuns:

Sunt perfect de acord cu tine.In sfarsit o intrebare pertinenta.Bravo happy

| FunDa a răspuns:

Deacord cu tine in totalitate! chiar ma sperie intrebarile unorabatting eyelashes

| anca18 a răspuns:

Chiar sunt prosti