| Georgemy2 a întrebat:

Salut, sunt baiat. Am observat ca prietenii mei au devenit super, arata cool, iar acum in jur de un an erau niste idioti, aratau naspa, balbaiti, scuze pentru cum le spun. Cum as putea sa fiu ca ei, adica sa arat bine, etc.

6 răspunsuri:
| ElenaSA a răspuns:

Sa devii mai deschis, mai putin critic si sa-i ajuti pe ceilalti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca sunt prieteni, nu cred ca e cazul sa-i jignesti, mai ales in public, si de ce ai vrea sa ai personalitatea si comportamentul altor persoane ci nu unul diferit?

Inainte sa fii ca ei, verifica cate prietene au, apoi s-ar putea sa te razgandesti sa fii un fel de "copy".

| 4343gddhkied a răspuns:

Se zice ca nu haina face pe om, dar nu e adevarat! Putina sala, o vestimentatie la moda parul acela :O! Fac in ziua de azi multe! Incearca big grin! Aaa, eu zic ca "prietenii mei " in cea de`a2a propozitie nu are ce cauta.(colegi poate ) sau altceva. Daca erau prietenii cu adevarat oh go on nu vorbeai asa de ei, ma rog nu asta e ce cauti tu!

| Georgemy2 explică (pentru 4343gddhkied):

Eu mi-am cerut scuze pentru cum le-am zis, nu gaseam un adjectiv potrivit ca sa intelegeti la ce ma refer

| 4343gddhkied a răspuns (pentru Georgemy2):

Da am inteles asta! Se intampla ca in anii de liceu sau gimnaziu sa fie "inspaimantatori", "tocilari ", dar oamenii sa schimba! Oricum, bafta cu noul tau look!

| 1123456789 a răspuns:

In primul rand sa fii mult mai sociabil... la look de ex sa te pensezi daca e cazul. o frizura si niste haine frumoase. si sa ai un caracter deschis adica sa faci glume. dar glume de bun gust.