| anonim_4396 a întrebat:

Aseara am primit un mesaj ce arata asa : "am 17 ani daca nu citesti ti se va intampla ceva.Eu nu am nas nici urechi. nu te speria ca nu sunt moarta. Daca nu dai msg asta la toata lista diseara apare la fereastra ta cu un cutit si iti omoara toata familia. Nu e nici o gluma a murit o fetita in mod teribil. cadavrul ei nu a fost gasit nici pana acum... acum o saptamana, un baiat nu a trimis acest mesaj si fantoma fetei a venit la el in casa si la vanat (mass). N-as risca! scuze d mass soarta mi'e sa nu vina aia sa ma omoare(Nu cred mesaju da n-am ce face il trimit si eu) si apropo scuze de mass..."(erau mult mai multe puncte de suspensie dar nu ma lasa robotelul TPU sa le pun) bun! NU l-am trimis ca nu is fraier! In dimineata asta inca traiam :O :O :O Daca e vreo problema cu mine si de aia nu am murit? worried ajutati-macrying(( mi-e frica crying(( Altfel spus : de ce sunt unii oameni atat de prosti si trimit toate mass-urile pe care le primesc? Scieti alte massuri stupiede pe care le-ati primit! As pune intrebarea la categoria "Prostie si Cocalari" dar(din pacate) nu exista aceasta categorie

Răspuns Câştigător
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Am primit si eu idiotenia aia, acum vreo 3 luni si astept (inca), foarte nerabdatoare, sa vad cum puii mei apare fantoma aia, sau ce-o fi ea, la etajul 9. laughing

4 răspunsuri:
| AndutzaAndu a răspuns:

Putea să scrie oricine astfel de mesaje şi să le trimită la toată lista lui.
Am primit o multime de mass'uri cu bancuri sau ca sa ajutam pe nu ştiu cine că a făcut un contract cu YM şi la fiecare mesaj trimis ei primesc 0. 01 euro (parcă) şi mi se pare că unele dintre ele le'am primit de mai multe ori laughing.

Răspuns utilizator avertizat
| PureCherry a răspuns:

Chiar acum am primit:

Maria Mercedesa, cumnata Magistralei, ruda cu Fane Bordura, neam cu USB Dumitru va implora sa faceti o depunere in contul ei care este 1234ROXXX2396734958 deoarece s-a descoperit ca fiul acesteai Ronaldinho Romario Huan Carlos Miramar SUFERA DE EL. Aceasta maladie este incurabila … pentru alinarea sufletului micutzului elev in clasa a 3-a la frageda varsta de 33 de ani va rugam sa depuneti in cont cat va lasa inima pentru a captusii cu aur, si ultima turla din cele 48 de la palatul sau. Pt fiecare depunere mama Omida va va ghici in ness, cafea, 3 in 1, red bull si alte alea. Daca stergi acest mesaj, jur ca ai INIMAAA DE PIATRAA, INIMA DE LEEU

| iubi_duby75 a răspuns:

Pff... copilarii laughing. si eu pot sa zic acum : te omor! ma crezi?laughing. ca n-am cum:p