| Smileee607 a întrebat:

Deci eu mi-am facut un blog despre desene animate
voi ce parere aveti despre el
www.thebesttoons.blogspot.com
eu cred ca mai am de lucrat la el
daca ma puteti ajuta cu ceva sfaturi sau chiar sa postati etc.

11 răspunsuri:
| PrincessConsuela a răspuns:

Sa incerci sa pui episoadewinking

| đ a răspuns:

E foaaaarte tare! ador desenele alea day dreaming.

| đ a răspuns:

De ce? iuefo are perfecta dreptate!

| đ a răspuns:

Iuefo are dreptate. ne-ai cerut parerea si ea si-a spus-o. ar trebui sa iei in cunsiderare dar asta nu inseamna ca trebuie sa faci ce a spus. accepta-i sfatul si parerea, tu le-ai cerutwinking.

| đ a răspuns:

Pai tu ai cerut sfaturi, ea ti-a dat unul laughing

| Smileee607 explică:

Ptr iuefo eu te sfatuiesc sa taci

| Smileee607 explică:

Mda poate o avea dreptate da dc se baga in vorba ca sa se dea mare si desteapta

| Smileee607 explică:

Da ok are dreptate da ce legatura are cu intrebarea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! Eu te sfătuiesc să înveţi să te exprimi. Nu începe propoziţia cu "deci" decât atunci când este o concluzie. Când scrii, începe propoziţia cu majusculă şi încheie cu un semn de punctuaţie. Aici nu este messenger, se respectă regulile limbii române. Sper să nu te superi.
Te invit pe http://lecturirecenzate.ro/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@ Aleca: Scumpo, eu chiar sunt mare! Ca vârstă, vreau să spun. Te-ai supărat degeaba (iar eu ţi-am şi scris că sper să nu te superi). Nu a fost decât un sfat pentru tine, de altfel am văzut că şi regulile TPU se referă la ce ţi-am scris eu. Nu am vrut să te jignesc. Nimeni nu se naşte învăţat, diferenţa dintre noi o face doar câtă dorinţă de a învăţa are fiecare...
Te invit din nou pe site-ul meu http://lecturirecenzate.ro/ Crede-mă că numai citind îţi perfecţionezi modul de exprimare.

| Simyx a răspuns:

Hei! Un blog destul de dragut, am si eu un blog, insa este in formare: http://justshutupitssecret.blogspot.com/ :). Sper sa-ti placa!