| DDddodklo a întrebat:

Cine sa uita la desene animate?( cei care se uita ce parere aveti despre ele )

7 răspunsuri:
| Deea a răspuns:

Eu ma uit la desene animate. Ma uit mai mult pe disney channel unde sunt si seriale si desene. Imi plac mult, unele sunt chiar interesante si educative si cateodata vad ca se mai uita si parintii mei cand vad tom si jerry sau desene mai vechi.

| nykymyky a răspuns:

Nu...nu imi plac.ma uit mai mult la filme

| elizabeth a răspuns:

Si mie imi plac.ele mi-au incalzit copilaria.

| DeeaBlondiii a răspuns:

E frumos da nu prealaughing

| ღLaviღ a răspuns:

Sunt foarte educative te invata mult
Oricine le priveste chiar si adulti
Uneori spun lucruri la care nici nu visai

| elicos a răspuns:

Aaaaaaaaaaaaaaammmmmmmmmmmmmmmmuuuuuuuuuuuuuuuzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzaaaaaaaaannnnnnnntteeeeeeeeee

| bazil_6884 a răspuns:

Da sigur o parere buna si eu tot ma iut