| anonim_4396 a întrebat:

Donez catelusa in varsta de un an. Eu nu o mai pot tine si vreau sa gasesc un alt stapan. Este metis : chihuahua cu teckel. Talie mica, foarte jucausa. Culoare: maro, are 2 pete albe pe abdomen. Catelusa este vaccinata. Sunt din Bucuresti. Daca doreste cineva poze sau daca doreste sa o adopte sa ma anunte.:*

4 răspunsuri:
| gigite a răspuns:

As dori inca detalii!

Stau in sect 2.

| ligiligi a răspuns:

Mi-as dori-o eu.Dar nu stau in Bucuresti crying.

| Deea_Maryus_1991 a răspuns:

As dori poze cu catelusul multumesc

| Ukka96 a răspuns (pentru Deea_Maryus_1991):

Poti vedea poze cu ea pe fb meu. Niculescuraluka. Daca nu ai fb, poti sa-mi dai id ca sa mai vbwinking