| Aionesei_Ionut_1990 a întrebat:

am o catelusa rottweiler cu ciobanesc german in varsta de 7-8 luni si este foarte lenesa,de fiecare data cand o chem la mine sta jos, mereu o vad doar sezuta.Numai cand are caini prin preajma atunci este jucausa cu acestia.

Răspuns Câştigător
| FluturicaMicaMica a răspuns:

Ea e chiar opusul catelusii mele. Nu o pot face să stea locului. În orice caz: poate e bolnavă, plictisită, tristă ca e singura. Ai putea încerca să îi cumperi jucării, să o duci undeva... printr-un parc...

| Aionesei_Ionut_1990 explică (pentru FluturicaMicaMica):

Ai avut dreptate, de cand am inceput sa merg cu ea la stadion cu inca un caine si sa fiu mai iubitor cu ea, deja e mult mai ascultatoare, iubitoare si jucausa.Singura problema acum e ca rupe aproape tot ce prinde cand e singura

3 răspunsuri:
| AdelinxxD a răspuns:

Poate are căteluşi sau e bolnavă

| AdelinxxD a răspuns:

1.Are chef de cățeleală
2.are căței in burtă
3.E suparată pe tine
4.E bolnavă