| Musiclove18 a întrebat:

Donez pisica de rasa comuna, cu toate vaccinarile la zi, deparazitata( intern extern) foarte jucausa si dragalasa, aproape 2 ani.( Baia Mare)

7 răspunsuri:
| Adoniaa a răspuns:

Ai gasit stapan?:d

| cipailina a răspuns:

As lua-o eu, insa nu sunt sigura. As vrea sa te inteb: de ce o donezi? Nu e o intrebare pe care am pus-o gandindu-ma ca o avea ceva pisica.

| Musiclove18 explică (pentru cipailina):

Din cauza a lor mei, tatal meu s-a hotarat brusc ca nu o mai suporta, desi nu ii face nimic si as da'o undeva unde sa stiu ca e in siguranta.

| cipailina a răspuns (pentru Musiclove18):

Nu sunt sigura ca parintii mei m-ar lasa, insa cunosc o fata, o iubitoare de animale si partea buna este ca parintii ei o sustin. O sa vorbesc cu ea.

| Musiclove18 explică (pentru cipailina):

Bine, multumesc mult. Daca rezolvi ceva lasa'mi mesaj privat si iti dau idul meu.

| cipailina a răspuns (pentru Musiclove18):

Sigur, nici o problemahappy!

| AleXzpm a răspuns:

Un chinez: Da ce gust are?