| Éηεяgý a întrebat:

Ce ziceti, sa-mi iau o pisica birmaneza (fetita) de 3 luni, carnet sanatate, vaccinata, deparazitata intern si extern, invatata la litiera, in pret intra casuta de joaca, gentuta, litiera acoperita cu 250 lei?

Răspuns Câştigător
| Byencutzyk a răspuns:

Eh si? Chiar mai bine este pentru pisicuta. daca sta la casa poate iesi pe afara oricand dorestewinking ziceam ca daca ai un apartament acolo nu prea ai ce sa faci si te poti juca cu ea ca sa ai activitate! Dar si la casa e superb daca stai si la tara este aer proaspat

7 răspunsuri:
| AnaMaryadragutaa a răspuns:

Eu zic ca la pretul acela, bine inteles daca iti doresti pisica nici nu mai sta pe ganduri.Eu mi-asi dori foarte tare sa gasesc un bichon maltez la acest pret si sa mai aiba si accesori toate chestile facute.Si fara accesori ma-si multumi la pretul de vreo 4-5 milioane.Dar...ghinion.

| ema01 a răspuns:

Pai daca iti doresi cu adevarat pisicuta ia-o

| Kitty20 a răspuns:

E ff bine... sa ai griza fiindca birmanezele sunt foarte siretehee hee

| Byencutzyk a răspuns:

Buna!
Daca ai banutii pusi de-o parte de ce sa nu-ti cumperi? E bine sa ai un animal de companie mai ales daca stai la apartament sa ai activitate cu ea. As zice sa intrebi vanzatorul cu toate astea cat ar costa minim, eu as zice ca ar costa mai mult de 250 de lei.
O zi minunata sa ai!

| Éηεяgý explică (pentru Byencutzyk):

Mersi,dar stau la casa worried

| Éηεяgý explică (pentru Byencutzyk):

Nici chiar la tara.La periferie... Oricum, mersi de raspuns.

| Byencutzyk a răspuns (pentru Éηεяgý):

Eh si? Chiar mai bine este pentru pisicuta. daca sta la casa poate iesi pe afara oricand dorestewinking ziceam ca daca ai un apartament acolo nu prea ai ce sa faci si te poti juca cu ea ca sa ai activitate! Dar si la casa e superb daca stai si la tara este aer proaspat

| Alex1886 a răspuns:

Mie mi se pare convenabil mai ales ca e vaccinata si deparazitata