| bunicuta55 a întrebat:

Donez pisoi in varsta de 2 luni, educat la tavita, jucausi si foarte mancaciosi

Răspuns Câştigător
| OanaG a răspuns:

M`as bucura ca acesti pisoiasi sa ajunga pe maini bune, am si eu o mancacioasa laughing

6 răspunsuri:
| User a răspuns:

Mancaciosi? Pai nu ti-i ia nimeni.

| bunicuta55 explică:

Este o oferta, nu o intrebare!

| bunicuta55 explică:

Donez tel 0720195495

| Mara_4803 a răspuns:

Imi dai? te rog! chiar am vrut in saptamana aceasta pisici.happy ce sunt? baieti sau fete? eu as vrea fetehappy

| TheDarkAngel a răspuns:

De unde sunteti? Cat costa? Ce rasa?

| Dede_4091 a răspuns:

Pai...Cate luni are acel pisic? Ce rasa este? Si ce culoare? Ador pisicii!
Cu ce pret ii donezi? multumesc...imi poti raspunde prin mesaj privatkisspup