| robijam a întrebat:

Doresc ca luna aceasta sa achizitionez de la un magazin online un pistol de airsoft Berreta M92 Stainless de la sTTi. Doresc niste opinii fata de acest produs si poate imi puteti da si alte pistoale de airsoft pana in 200 lei ( nu spring! ).

Răspuns Câştigător
| sNukki a răspuns:

Nu stiu... Eu nu prea mi-am batut capu cu achizitionarea lui... pentru ca acel prieten mi l-a vandut la un pret de 80-90 de lei.

| robijam explică (pentru sNukki):

Oricum multumesc de sfaturi happy.

| sNukki a răspuns (pentru robijam):

Nu ai pentru cewinking si mersi pentru funda

8 răspunsuri:
| sNukki a răspuns:

Eu am un pistol Stti m92 Vertec New CO2. L-am cumparat de la un prieten. Pistolul este "forta". Pe airsoft-cluj este cam 230-250 de lei... dar in perioada asta era la reducere. pe la vreo 180-200 de lei. De la distanta de 10m am tras intr-un pahar si s-a spart. happy

| robijam explică (pentru sNukki):

Ala e pe gaz si are aceeasi putere ca si cel care vreau sa-l iau eu + nu e cu aspect de metal big grin laughing. Oricum multumesc de sfaturi happy.

| robijam explică (pentru sNukki):

Le stiu toate de pe Airsoft Cluj voiam sa vad daca gasiti pe alte site-uri in afara de Airsoft.ro, Lion Airsoft etc...