| ChrissD a întrebat:

Doresc sa imi cumpar o pisica ocicat cine are poate sa imi spuna cate ceva despre ea.

5 răspunsuri:
| Dan1989P a răspuns:

Buna! Stiu ca este foarte simpatica si ca traieste destul ( 15 ani, cea ce este suficient pentru un animal ). Si mai stiu un lucru:ca orice pisica, aterizeaza mereu in picioare!

| Emma7R a răspuns (pentru Dan1989P):

De fapt eu am avut o pisica ce a cazut de la o inaltime destul de mare si nu a aterizat in picioare... a cazut pe spate si si-a spart ficatul crying( a murit dupa trei zile crying(

| Dan1989P a răspuns:

Emma7R, acum depinde si de inaltime laughing, daca a fost mare evident ca nu are sanse.