| Abbey7 a întrebat:

E adevarat ca, cainii nu au voie sa manance pufuleti?

18 răspunsuri:
| ρinkie a răspuns:

Nu am auzit de asta thinking Nu cred, pentru ca pufuletii sunt doar apa si faina, daca stiu bine.

| XCalinStelistuX a răspuns:

Pai eu i-am mai hranit pe cainii din fata blocuri cu pufuleti, chipsuri si alte de astea.

| DLeonard a răspuns:

Cainii nu au voie sa manance dulciuri.

| Haidu_Arnold_1995 a răspuns:

Nu, deoarece se poate lipi de cerul gurii astfel cainele poate muri. Trebuie sa fim atenti ce mananca animalele noastre de companie.

| カルメン a răspuns:

Nu cred ca au voie…deoarece se lipesc pufuletii de cerul guriistraight face

| SAMMY96 a răspuns:

Au voie dar li se leaga pufuleti de gingi.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Nu-i adevarat.

| YONTU a răspuns (pentru XCalinStelistuX):

laughing

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns (pentru ρinkie):

Faina de mălai!

| ρinkie a răspuns (pentru floresdemayo):

Nu stiam blushing Oricum, mai e si riscul ca sa li se lipeasca pufuletii de cerul gurii, dar nu cred ca se moare din asta thinking

| ºchocoº a răspuns:

Li se lipesc de cerul gurii. Deci: da happy.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns (pentru ρinkie):

Da se lipesc, dar se si dezlipesc usor, daca au apă la discretie. Nu-i ceva periculos, ca oasele de pui, de ex, care le pot ramane in gat, intelegi? Si la om se mai lipeste de cerul gurii... apăi la un catel.

| ρinkie a răspuns (pentru floresdemayo):

Da. Mie mi se lipeau de multe ori cand eram mica laughing

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns (pentru ρinkie):

Mie si acum laughing De aia îi tăvălesc prin ciocolată de casă si îi las la zvântat. Sloganul meu? Nimic fara ciocolată. Stiu ca e nesanatoasa, mai si ingrasa (dar eu sunt fff slabanoagă)...mai trec cu vederea.

| ρinkie a răspuns (pentru floresdemayo):

Si eu sunt sanatoasa. Poate incerc si eu cu ciocolata. Problema e ca nu sunt o fana prea mare a ciocolatei blushing

| MioaraParalescu a răspuns:

Eu ii dau cainelui meu in fiecare zi pufuleti, cipsuri, stiksuri, varza si din astea laughing
Doar ciocolata nu ii dau pentru ca este periculoasa pentru caini happy

| Litchi89 a răspuns:

Nu

| Sapodernac a răspuns:

Da.