| EmotionalKoma a întrebat:

E adevarat ca pe catelusii pechinezi nu trebuie sa ii mangai pe cap caci le ies ochii din orbite?

3 răspunsuri:
| Șttefania a răspuns:

Nuuu
Sigur ca nu

| Kennysa a răspuns:

Ce? e o mare prostie ii poti mangaia pe cap,fara probleme,dar mare grija ca o singura intepatura la ochii poate dauna ochiilor deoarece au ochii foarte sensibili,eu am avut un pechinez si l-am dat si i-a cazut un ochi,probabil s-a batut sau l-a zgariat pisica,m-am suparat foarte tare pe noii lui propietari,i-au rupt si coloana dar s-a vindecat miraculos, ai grija la pechinezi sunt extrem de sensibili, succes!

| Pixie_8314 a răspuns:

Nu.
Nu trebuie sa ii bagi dupa cap atunci ochii lor vor iesi din orbita
:d
sperf ca te-am ajutat
funda?