| Etro a întrebat:

Este adevarat ca daca strănuti cu ochii deschisi îți sar din orbite?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Fă o probă si te convingi. La vârsta ta nu mă miră asemenea intrebare.

| Simpatic a răspuns:

Ce intrebare ai pus si tu...
la categoria best retarded question of the year
va fi nominalizata la un premiu ceva aici pe TPU, dar stai linistita ca nu cred ca castiga intrebarea ta, mai sunt multe intrebari si mai si!

| Catrice a răspuns:

Da, mie mi-au sărit de vreo 4 ori. A fost asa fain, mai ceva ca atunci când ești fumat, ezitați lumea diferit, cu steluțe, totul e roz, mov, albastru, verde. O minunăție.

| Ineys a răspuns:

E un gest reflex care protejeaza ochii de ce-ti poate iesii pe gura atunci cand stranuti ( microbi, bacterii, etc ). Nu iti sare nici un ochi din nici o orbita si singura modalitate de a stranuta cu ochii deschisi e sa ii faci cumva sa ramana deschisi, tinand de ei, pentru ca nu cred ca poti controla reflexul ala.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce întrebare, ce academician, bravo meriți premiul pulitzerwinking

Răspuns utilizator avertizat
| morfeo a răspuns:

Da, pot sa ajunga pana pe luna

| Nimeni10 a răspuns:

Ai incercat sa vezi daca poti?

| Dana1999 a răspuns:

Nu este adevarat laughing

| anșa a răspuns:

Desigur, și dacă strănuți cu ochii închiși ți se bagă la loc ochii în orbite.