| aanonim14 a întrebat:

E bine sa pui oglinda in cusca unui papagal?

Răspuns Câştigător
| Rooooooooooxi a răspuns:

Este foarte indicat deoarece mulți papagali adoră sa se uite in oglinda pentru ca mulți dintre ei sunt plini de sine ca ASA sunt papagalii si de exemplu uite eu am o nimfa si are o oglinda in cusca si adoră sa se privească in ea
Oricum sper ca te-am ajutat! ciau!

12 răspunsuri:
| Pirkko a răspuns:

Da. Asa se va putea machia cu usurinta.

| venusdoom a răspuns:

Da pentru ca asa se poate vedea pe sine si o sa creada ca mai e cineva in cusca si atunci nu o sa fie singurbig grin.am o prietena care are un papagal si are oglinda in cuscabig grin

| Bellatris a răspuns:

Da, ii va placea foarte mult.

| Dina a răspuns:

Da,am observat la multi facind acest lucru,din motivul ca papagalul este o pasare "jucausa", careia ii place sa se joace, onglindeasca etc...ca un copil)

| papusikatha a răspuns:

Ce dragutzzz, eventual ii poti lasa si un ruj big grin Glumesc, pupicei

| biutzaGiRl a răspuns:

S-ar putea sa se sparga, sau sa se zgarie prea tare, doar e papagal

| SweetyNuta a răspuns:

Părerea mea este că e bine...am și eu doi papagali și au două oglinzi în cușca lor!

| BLABLAGAGA a răspuns:

Da. Trebuie. Il ajuta sa nu se simta singur.

| Patty99 a răspuns:

Da...nu are nimic [funda?]

| xUrsuletz a răspuns:

Da este binehappy Papagalilor le place sa se uite in oglindahappy
fundita pls?puppy dog eyes

| vladutz1995 a răspuns:

Da este indicat.

| Albastrita a răspuns:

Da, pentru ca se uita la el in oglinda sa stii ca nu e rau