| anonim_4396 a întrebat:

Am un papagal care a iesit din cusca crying aafara mai am vreo sansa sa vina acasa in cusca la mancarea lui sau este pierdut?

Răspuns Câştigător
| Damii a răspuns:

Nu cred ca o sa vina inapoi depinde cat de mult sa atasat de stapanul sau. Totusi cat poate gandi saracutul de el?

4 răspunsuri:
| DenyAmphetamine a răspuns:

...FOARTE RAR papagalii vin inapoi.
eu cred ca e pierdut pentru ca el se bucura ca e liber si va zbura cat mai mult posibil.si pe unde apuca.sad

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai el nu prea ma placea dar daca il luam in mana nu facea nimic, era el cam rau dar nici sa ma omoare, i-am lasat cusca afara ca poate se intoarce la mancare

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

L-a prins vecinamea :X:X:X

| kovy a răspuns:

Poate sa vina depinde de el.eu am scapat femela si s-a intors iar ieri am scapat mascululcryingsi nu sa mai intors