| Christinexd a întrebat:

E cam stupida intrebarea dar tot o pun. Ce faceti voi cand sunteti plictisiti?

7 răspunsuri:
| Vulvatron a răspuns:

Raspund la intrebari stupide

| VadTot a răspuns:

Nu pot sa cred ca nu ai ce face in ziua de azi cind esti foarte plictisit smd.cel mai indicat este sa dormi.ce zici?laughing)

| WR104 a răspuns:

Incearca un film sau un documentar sau poate chiar o carte desi nu stiu daca este cazul tau.

| pulisor a răspuns:

Ma uit la tv pn adorm sau desenez sau origami

| Zoki a răspuns:

Ma uit la tv, citesc o carte interesanta. sau pur si simplu privesc pe geam

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! Când te plictiseşti, intră pe http://lecturirecenzate.ro/ o să-ţi placă!

| maties a răspuns:

Ma uit pe geam