| Wehrmacht a întrebat:

E careva p-aici care face arcuri?

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Arcurile sunt de mai multe feluri.Tu de care vrei?

| Pricked a răspuns (pentru darrio2007):

Eu vreau o sabie din oţel valyrian. Poţi s-o faci şi pe-asta?hee hee
*toady mode on*
Şi, te rog, nu-mi vota răspunsul ca fiind nefolositor.

| darrio2007 a răspuns (pentru Pricked):

Daca imi dai materialul ti-o fac.Stai linistit. Votez ca amuzant.

| Pricked a răspuns (pentru darrio2007):

Exact ca asta să fie.
http://img2.wikia.nocookie.net/......nd_Ice.png
Dacă nu eşti destul de priceput, doar spune-mi; îl pot ruga pe nenea Eddard (săracu', acum cred că-i zombalău) să mi-o împrumute.

| Wehrmacht explică (pentru darrio2007):

Nu cer ajutor in construirea unui arc.Intrebam...Deocamdata ma plimb de nebun prin padurile de alaturi pline cu noroi in cautare de corn, stejar, dud si frasin...
Totusi, daca poti spune-mi cu ce substanta se pot lipi foarte bine niste "placi" de lemn intre ele.Tot pentru arc.
Acum ma gandeam la un arc lung avand in vedere ca-i prima data cand fac unul.

| darrio2007 a răspuns (pentru Pricked):

Cred ca ne abatem de la subiectul intrebarii.Se referea la arc.Nu are legatura cu poza ta.

| darrio2007 a răspuns (pentru Wehrmacht):

Nu stiam exact la ce fel de arc te referi.Imi pare rau dar nu ma pricep la acest gen de arcuri.O zi buna!