| Furnicuta000 a întrebat:

E normal daca pisica mea doarme toata ziua si umbla toata noaptea prin curte si prin vecini?

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Este foarte bine, am avut o pisica care se juca cu soareci

| Jukosto a răspuns:

Da, e normal. Sunt animale crepusculare, au evoluat sa vaneze cand temperatura si lumina e scazuta. De asta au si vederea buna in intuneric.

| Simpatic a răspuns:

Da, pisicile dorm ca nesimtitele, sunt frumusele foc cand dorm sau cand torcwinking

| Ely1234567 a răspuns:

Da este normal

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da, e foarte normal. Este animal de pradă, ca și strămoșii ei, care ieșeau la vânat noaptea.

| darrio2007 a răspuns:

Merge la intalniri nocturne.