| リナ a întrebat:

E vreo problema daca carnetul de sanatate al pisicii mele este pentru caini? Este vreo diferenta intre vaccinurile pentru caini si cele pentrupisici?

Răspuns Câştigător
| tusha a răspuns:

Normal ca este o problema pentru ca pe fiecare carnet de sanatate... odata cu efectuarea analizelor fizice doctorul o sa-ti scrie rasa animaluluihappy (si bineinteles ca pentru o pisica nu o sa-ti scrie rasa de caine)... fundizzzzaaaa

1 răspuns:
| AlekseyRO a răspuns:

Eu nu stiu sa existe carnete de vaccinare separate pentru caini si pentru pisici. Daca pe coperta apare un caine, este vorba doar de o simpla imagine, poate fi folosit bine mersi si la pisici. Vaccinurile pentru caini sunt diferite de cele pentru pisici, fiecare dintre specii fiind imunizata pentru bolile care le pot afecta.