| Vlad529 a întrebat:

E vreo problema daca ii dau mancare de caini adulti unui caine de vreo 2 luni?

Răspuns Câştigător
| alina2k18 a răspuns:

NU neaparat, dar ar trebui mancare junior pentru ca e mai bogata in nutrienti, vitamine etc, el fiind in crestere are nevoie de ceva bun.

4 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

E vreo problema daca la un bebelus de 2 luni ii dai mancare de adult? nu stiu, tu ce zici? ring any bell?

| Stanciu_Agnes_Daniela_1994 a răspuns:

Nu, doar sa ii dai puțin, adică nu cantitatea ce ii dai din mâncarea pentru pui.

| ParisHilton a răspuns:

Nu

| Nonehhhjj a răspuns:

Dacă o poate mânca nu văd care ar fi problema.