| IlegalSmile a întrebat:

Era un desen animat pe minimax cu o fetita si ea avea 2 prietene la tara avea o matusa si semana ff mult cu ea atat imi aduc aminte Stiti din intamplare cum se numeste?

Răspuns Câştigător
| Ilusion :X a răspuns:

Partial din informatile date de tine 85% ar fi Holly Hobbie.
Cu placere! :* Salut.

9 răspunsuri:
| DoDo a răspuns:

Holly Hobbie

| Locaa a răspuns:

Nu stiu cum se numeste dar cred ca il poti gasi pe desenele copilariei

| εїз Ir εїз a răspuns:

Holly hobbie!

| Ganduri albe a răspuns:

Da...Holly Hobbie

| Alexandraaa_8011 a răspuns:

Cred 90% ca se numeste Holly Hobbie. Daca fata repsectiva era blond-roscata, cu parul lung si prietenele. una neagra si una roscata.asa se numeste. Sper ca am fost de folos:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar desenele dupa minimax ceva mai creepy cu oscar, un porc detectiv, o tipa si inca unul mai mic de statura? incepeau ele cu un glob, nu stiu...cum se numesc?big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Holly hobby

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Holly hobbie

| Lory_9838 a răspuns:

Holly Hobbie sigur 100% ...era vorba despre o fata blonda care era foarte draguta cu lumea, mereu ii ajuta si avea si 2 prietene foarte bune care o ajutau la toate lucurile pe care le facea