| MarinEmanuel2888 a întrebat:

Este cineva care vinde stickere/abtibilduri chipicao,CHIO, roti incinse star foods, plus altele?
Album Transformer Chio prima serie am nevoie de :
Album Transformers a 2 serie am nevoie de :
Album BDaman(B-Daman) am nevoie de :
Album Spioanele am nevoie de :
6, 12,15,20,23,24,34,35,36,40
lbum Ben 10 prima serie Chipicao (https://chipicao.fandom.com/wiki/Ben_10_Chipicao) am nevoie de :
4, 10,12,14,19,26,29,35,46,49,56,58,60
Album Roti incinse :
61, 63,64 cele mari iar cele mici 53 si 54
Scooby doo Chipicao prima serie cu stickere album+ abtibilduri.
Shaman King album + stickere am nevoie.
ETC.

Răspuns Câştigător
| Sophieka a răspuns:

Foarte frumos!
Si eu imi amintesc cu drag uneori de clipele din copiarie si ma mai pun sa ma uit la vechile si dragele desene animate pe care le indrageam.
Inauntrul nostru va exista mereu latura noastra de copil, care uneori trebuie si merita trezita.
Incearca sa cauti si pe grupuri pe Facebook.

2 răspunsuri:
| Sophieka a răspuns:

Oho, ce interesant.
Cred ca aveam in copilarie... *Old memories* happy

| MarinEmanuel2888 explică (pentru Sophieka):

Dupa mult timp am umblat prin sertare si le-am redescoperit si am zis sa incerc acum sa le competez. E greu dar este un hobby placut.happy

| Sophieka a răspuns (pentru MarinEmanuel2888):

Foarte frumos!
Si eu imi amintesc cu drag uneori de clipele din copiarie si ma mai pun sa ma uit la vechile si dragele desene animate pe care le indrageam.
Inauntrul nostru va exista mereu latura noastra de copil, care uneori trebuie si merita trezita.
Incearca sa cauti si pe grupuri pe Facebook.