| anonim_4396 a întrebat:

Buna dragilor.big grin Am si eu un stres ca sa-l numesc asa. De cateva zile caut non-stop albume.De care albume? Albumele completate de la Chio cips si cornurile Chipicao cu H2O, Spioanele, Regele Shaman si Naruto.Cred ca le-ati vazut si voi. Faza este ca vreau sa le cumpar in special pe cel cu Regele Shaman si Naruto. Ma puteti ajuta? Caut persoane care ar fi dispusi sa le vanda. Astept raspunsuri. Multumesc anticipat.:*

2 răspunsuri:
| Sid23 a răspuns:

| MasterBoY1234 a răspuns:

Daca vrei Naruto Ro Sub i-a de pe animekage ca acolo pe langa Naruto sunt mult mai multe animeuri
P.S. : Sper ca te-am ajutat love struck