| anonim_4396 a întrebat:

Eu am 2 hamsteri si mi-au fatat, eu ii tin impreuna dar nu le-au facut nimic, am voie sa ma uit la ei si cam ce ar trebui sa fac sa nu ii omoare femela?

2 răspunsuri:
| Darius81 a răspuns:

Sa le dai mai mult spatiu

| mariaberce a răspuns:

Salut, în urma cu 3 ani am avut 2 hamsteri ( credeam ca amandoi sunt baietii) aparent nu era asa, mi-au facut 10 pui. Aveam o singura cusca si toti 12 stateau in aceiasi, la inceput imi era frica ca femela îi va omora dar nu a fost asa, au crescut totii, problema mea era ca nu puteam tine 12 hamsteri asa ca am donat la un petshop totii pui si masculul. Sper ca te-am ajutat.