| pisihabarnuare a întrebat:

Eu am o pisica si nu stiu ce fel de culcus sa ii fac. am o cutie, un patut in care a mai dormit -de papusi- si chestii moi. as putea folosi aceste lucruri dar vreau idei! ce fel de culcus sa-i fac?

Răspuns Câştigător
| RedNose a răspuns:

Pune-i in cutie(sa fie una mai mare sa aiba loc sa se si intinda, nu doar sa stea inghesuita) o paturica/perna sau ceva care tine cald, eventual ai putea pune si o jucarie de plus.

3 răspunsuri:
| Lane a răspuns:

Pai depinde ce ii place pisicii cel mai mult :d

| adishorMS a răspuns:

Pisicile adora cutiile
in functie de imaginatie de la o cutie de carton pana la cele cumparate din magazin si niste carpe in ea e o vila pentru pisica ta

| GutuvanMorgan a răspuns:

Pisicilor le place caldura si prefera lucrurile/locurile moi. te hotarasti tu ce-i pui in culcus.