| ĄĿiŒ a întrebat:

Eu si cu prietena mea vrem sa facem un forum anime dar ne-am inpotmolit unde era mai usor si anume : titlul forumului crying Ma gandeam sa punem un nume gen anime si apoi sa adaugam -Chan tongue Ceva idei cu privire la titlu? Funda pentru cel mai inspirat tongue

Răspuns Câştigător
| GoLoveYourself a răspuns:

Just anime
anime for all
may anime chan
my anime world
our anime world
favourite anime world
anime favorite
anime cosmos
cosmos anime
the best anime world
anime rose
www.anime.chan
anime home
si multe altele
sper ca ti-am fost de ajutor;)

4 răspunsuri:
rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Cool-Chan sau
ANM-Chan
ANM Trust-Chan

| GoLoveYourself a răspuns:

Stiu ca au trecut 9 ani... Dar cum e forumul? Ati mai facut ceva legat de asta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

MiauMiau-HamHam-ChanChan

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Articolul din 28 octombrie http://www.adoptiicaini.ro/......-impreuna/ este o ACTIUNE la nivel national