| andreisava a întrebat:

Exista extraterestri? Daca da, de ce da? Daca nu, de ce nu? Va multumesc.

9 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Nushhappy Nimeni nu stie cu siguranta raspunsul la aceasta intrebare, decat Dumnezeu.happy Unii sp ca da alti ca nu.:d

| andi a răspuns:

Da! exista. pentru ca ar fi pacat sa fim singurii in univers

| Ea a răspuns:

Nu exista extraterestri. Exista farfurii zburatoare intr-adevar, dar au fost construite de nazisti. De ce? Iti recomand filmul "Ingerul digital". Iti va spune totulwinking

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Nimeni nu stie raspunsul la aceasta intrebare happy thinking

| anonim a răspuns:

Dar tu de ce existi? asa si ei.

| Angeloxd a răspuns:

E imposibil ca procesul prin care s-a creat viața aici pe pământ, să nu se fi repetat și în altă parte.

| nycole a răspuns:

Nu prea exista dovezi...

| georgi_4143 a răspuns:

Eu cred ca da. sunt multe mistere despre care auzim dar nimeni nu indrazneste sa ne dea o explicatie...cu siguranta nu suntem singurii...

| gabytzaa a răspuns:

Da exista. Nu avea cine sa creeze aceste tehnologii. Si astia care nu credeti ca exista .ma rog. parerea voastra sa. vedeti ce o sa mai rad de voi ca poate o sa fie vecinii nostri tongue